Zamów produkcję czapek i szali pod własną marką

Produkcja czapek i szali pod własną marką to nasza sztandarowa propozycja współpracy. Loman to producent z ponad 30-letnim doświadczeniem, a nasza oferta obejmuje zarówno produkcję, jak i usługę projektowania.

Zamawiając u nas czapki i szaliki pod własną marką, możecie wybrać Państwo jeden z naszych dostępnych wzorów lub postawić na swój własny.

Możemy również przygotować nowy projekt na życzenie klienta, tak by otrzymali Państwo dokładnie to, czego potrzebujecie. Jesteśmy w stanie wyprodukować w całości Państwa autorski projekt. Oferujemy także wiele ponadczasowych oraz uniwersalnych modeli, które klient może obrandować swoją marką.

Jak zamówić czapki z własnym logo?

Zamówienie czapki z własnym logo możliwe jest po spełnieniu kilku wymagań. Przede wszystkim są to wymagania dotyczące ilości zamówionych sztuk.

 • Jeśli potrzebujesz gotowy wzór, w którym chcesz zmienić kolory, wówczas zamówienie minimalne wynosi 30 sztuk.
 • Z kolei dodanie logo do już istniejącego wzoru czapki wymaga zamówienia 100 sztuk na dany model.
 • W przypadku czapek zimowych produkowanych pod własną marką i z własnym projektem nadruku na czapkę oraz z przędzy dostarczanej przez klienta, minimalne zamówienie wynosi od 250-300 sztuk. Zamówienie takie musi zawierać 2-3 kolory czapki.
 • W przypadku czapek w całości w 1 kolorze, konieczne jest zamówienie 250 sztuk.

Masz dodatkowe pytanie?
Napisz do nas lub zadzwoń:

+48 (33) 812 62 94
handel@loman.pl

Jaka jest opłata za przygotowanie indywidualnego nadruku na czapce?

Opłata za przygotowanie indywidualnego nadruku na czapce lub własnego modelu czapki wynosi 200 zł netto/ 50 euro. Kwota ta jest odliczana od faktury całościowej w momencie złożenia zamówienia produkcyjnego. Opłata za przygotowanie nadruku pobierana jest w związku z potrzebą przygotowania przez naszych programistów i projektantów specjalnego programu komputerowego, który następnie wgrywany jest do maszyny dziewiarskiej.

Jaki jest czas realizacji i wysyłki zamówień hurtowych oraz produkcyjnych?

Czas realizacji projektu na specjalne zamówienie ustalamy indywidualnie z klientem. Zamówienia hurtowe dla sklepów i hurtowni, które zamawiają produkty z logo Loman, wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych.

Gorący okres wysyłek to sierpień / wrzesień ponieważ wtedy wysyłamy wszystkie zamówienia produkcyjne.

Warunki zamawiania własnej kolekcji czapek i szali:

 • Jeśli klient posiada własny projekt, musi nadesłać go minimum miesiąc wcześniej niż termin rozpoczęcia kontraktacji/ sprzedaży produktów. Produkcję rozpoczynamy dopiero po pełnej akceptacji ze strony zamawiającego.
 • W przypadku przygotowania nowego modelu, który wymaga stworzenia nowego programu komputerowego, klient ponosi opłatę 200 zł. Kwota ta jest później odliczana od całości zamówienia.
 • Klient musi nadesłać dokładną informację dotyczącą dodatków, które będzie chciał mieć na gotowym produkcie (np. metki, chorągiewki, inne dodatki, które będą musiały być doczepione do czapki, szala). Wymagane jest zdjęcie tych dodatków.
 • Klient musi poinformować, w jaki sposób produkty mają być pakowane. Jeśli ma dodatkowe wymagania co do pakowania, np. w osobne woreczki, zobowiązany jest je do nas dostarczyć.
 • Wykonujemy hafty na produktach. Przed realizacją robimy próbę do zatwierdzenia. Do wykonania haftu potrzebujemy : logo w formacie JPG, wysokość i długość haftu, kolory haftu.
 • Wykonujemy własne pompony oraz sznurki wykonane z wybranej przędzy.
 • Po akceptacji próbnych projektów, klient musi przesłać dokładne informacje odnośnie zamówienia: jakie kolory, jaka ilość, jakie modele oraz termin, w którym chce otrzymać produkty.
 • Nowi klienci będą zobowiązani do zapłaty 30% zaliczki na przędzę. Wyjątek stanowią klienci, którzy dostarczą przędzę sami. Pozostałe 70% będzie opłacone po otrzymaniu całości zamówienia.
 • Jeżeli klient ma własną przędzę, którą chciałby wykorzystać do swojej kolekcji, praca nad produktami musi zacząć się minimum 4 miesiące przed kontraktacją, czy sprzedażą klienta w jego sklepach. Tak długi okres jest uwarunkowany kilkoma czynnikami: okres dostawy przędzy, testowanie materiału i odpowiednie przygotowanie maszyn dziewiarskich, a na końcu produkcja. Musimy wykonać program komputerowy, próby i wysłać je do klienta w celu zatwierdzenia.

Masz dodatkowe pytanie?
Napisz do nas lub zadzwoń:

+48 (33) 812 62 94
handel@loman.pl

[ninja_forms id=15]