Produkcja czapek i szali pod własną marką to nasza sztandarowa propozycja współpracy. Loman to producent z ponad 30-letnim doświadczeniem, a nasza oferta obejmuje zarówno produkcję, jak i usługę projektowania.

Zamawiając u nas czapki i szaliki pod własną marką, możecie wybrać Państwo jeden z naszych dostępnych wzorów lub postawić na swój własny.

Możemy również przygotować nowy projekt na życzenie klienta, tak by otrzymali Państwo dokładnie to, czego potrzebujecie. Jesteśmy w stanie wyprodukować w całości Państwa autorski projekt. Oferujemy także wiele ponadczasowych oraz uniwersalnych modeli, które klient może obrandować swoją marką.

Jak zamówić czapki z własnym logo?

Zamówienie czapki z własnym logo możliwe jest po spełnieniu kilku wymagań. Przede wszystkim są to wymagania dotyczące ilości zamówionych sztuk.

  • Jeśli potrzebujesz gotowy wzór, w którym chcesz zmienić kolory, wówczas zamówienie minimalne wynosi 30 sztuk.
  • Z kolei dodanie logo do już istniejącego wzoru czapki wymaga zamówienia 100 sztuk na dany model.
  • W przypadku czapek zimowych produkowanych pod własną marką i z własnym projektem nadruku na czapkę oraz z przędzy dostarczanej przez klienta, minimalne zamówienie wynosi od 250-300 sztuk. Zamówienie takie musi zawierać 2-3 kolory czapki.
  • W przypadku czapek w całości w 1 kolorze, konieczne jest zamówienie 250 sztuk.

Masz dodatkowe pytanie?
Napisz do nas lub zadzwoń:

+48 (33) 812 62 94
handel@loman.pl

Jaka jest opłata za przygotowanie indywidualnego nadruku na czapce?

Opłata za przygotowanie indywidualnego nadruku na czapce lub własnego modelu czapki wynosi 200 zł netto/ 50 euro. Kwota ta jest odliczana od faktury całościowej w momencie złożenia zamówienia produkcyjnego. Opłata za przygotowanie nadruku pobierana jest w związku z potrzebą przygotowania przez naszych programistów i projektantów specjalnego programu komputerowego, który następnie wgrywany jest do maszyny dziewiarskiej.

Jaki jest czas realizacji i wysyłki zamówień hurtowych oraz produkcyjnych?

Czas realizacji projektu na specjalne zamówienie ustalamy indywidualnie z klientem. Zamówienia hurtowe dla sklepów i hurtowni, które zamawiają produkty z logo Loman, wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych.

Gorący okres wysyłek to sierpień / wrzesień ponieważ wtedy wysyłamy wszystkie zamówienia produkcyjne.

Warunki zamawiania własnej kolekcji czapek i szali:


Masz dodatkowe pytanie?
Napisz do nas lub zadzwoń:

+48 (33) 812 62 94
handel@loman.pl

Ta strona korzysta z plików cookie..

.. aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne. Przygotowaliśmy w tym celu Regulamin oraz Politykę prywatności – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Prosimy o potwierdzenie, czy akceptujesz postanowienia wymienionych dokumentów. Możesz również odrzucić śledzenie, aby odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych przesyłanych do usług stron trzecich.