Oferta B2B

Produkcja czapek i szali pod własną marką to nasza sztandarowa propozycja współpracy. Oferta Loman obejmuje zarówno produkcję, jak i usługę projektowania. Zamawiając u nas czapki i szaliki pod własną marką, możecie wybrać jeden z naszych dostępnych wzorów lub postawić na swój własny! Ponadczasowy model obrandowany logo? Całkowicie autorski projekt? W LOMAN wszystko jest możliwe.

TWÓJ WŁASNY DESIGN

Zespół doświadczonych specjalistów realizuje projekty własnych projektantów oraz wykonuje zlecenia zamówione przez klientów. Produkujemy autorski projekt od samego początku.


KILKA PYTAŃ

Nasz specjalista w pierwszym etapie zada kilka pytań i następnie oceni, jaką ofertę współpracy możemy przygotować.


WYBÓR PRZĘDZY

Na tym etapie zaproponujemy kilka przędz, z których projekt może powstać.

PRZYGOTOWANIE WZORU

Po wyborze przędzy zlecenie przekazywane jest wraz z wytycznymi z powrotem do działu technologicznego, który przygotowuje pierwowzór w ścisłej współpracy programisty i projektantek. W tym momencie wystawiamy proformę za wykonanie usługi.


AKCEPTACJA I POPRAWKI

Gotowe wzory wysyłamy kurierem. Na tym etapie możliwe jest wprowadzenie drobnych poprawek.

UNIWERSALNE I PONADCZASOWE

Oferujemy wiele ponadczasowych oraz uniwersalnych już gotowych modeli, które możesz obrandować swoją marką i zdecydowanie przyspieszyć cały proces produkcji!


REALIZACJA PRODUKCJI I DOSTAWA

Ty przesyłasz nam dokładną informację dotyczącą dodatków, które będziesz chciał mieć na gotowym produkcie (np. metki, chorągiewki, inne dodatki, które będą musiały być doczepione do czapki, szala). Koniecznie prosimy o dołączenie zdjęcia tych dodatków.

Następnie ustalamy, w jaki sposób produkty mają być pakowane. Jeśli pojawią się dodatkowe wymagania co do pakowania, np. w osobne woreczki, koniecznym jest dosłanie ich do nas.

Anna Troć
Kierowniczka sprzedaży

+48 726 888 080
anna.troc@loman.pl

Iwona Świerczyńska
Główne biuro

+48 (33) 812 62 94
handel@loman.pl

Ta strona korzysta z plików cookie..

.. aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne. Przygotowaliśmy w tym celu Regulamin oraz Politykę prywatności – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Prosimy o potwierdzenie, czy akceptujesz postanowienia wymienionych dokumentów. Możesz również odrzucić śledzenie, aby odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych przesyłanych do usług stron trzecich.