Produkcja czapek i szali pod własną marką to nasza sztandarowa propozycja współpracy. Oferta Loman obejmuje zarówno produkcję, jak i usługę projektowania. Zamawiając u nas czapki i szaliki pod własną marką, możecie wybrać jeden z naszych dostępnych wzorów lub postawić na swój własny! Ponadczasowy model obrandowany logo? Całkowicie autorski projekt? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

MASZ POMYSŁ?

Nasz zespół doświadczonych specjalistów realizuje projekty własnych projektantów oraz wykonuje zlecenia zamówione przez klientów. Jesteśmy w stanie wyprodukować w całości Państwa autorski projekt od samego początku. Wystarczy skontaktować się z nami

WSTĘPNA OCENA MOŻLIWOŚCI

Nasz specjalista  w pierwszym etapie zada kilka pytań. Następnie oceni, czy jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa korzystną ofertę współpracy.

DOBÓR PRZĘDZ

Na tym etapie specjalista zaproponuje kilka alternatywnych przędz z czego może być odrobiony projekt

PRZYGOTOWANIE WZORU

Po wyborze przędzy zlecenie przekazywane jest wraz z wytycznymi z powrotem do działu technologicznego, który przygotowuje pierwowzór w ścisłej współpracy programisty i projektantek. W tym momencie wystawiamy proformę za wykonanie usługi.

AKCEPTACJA I POPRAWKI

Gotowe wzory wysyłamy kurierem. Po odrobieniu wzoru wyceniamy produkt .Ewentualnie na tym etapie możemy jeszcze wprowadzić drobne korekty .

REALIZACJA PRODUKCJI I DOSTAWA

Klient musi nadesłać dokładną informację dotyczącą dodatków, które będzie chciał mieć na gotowym produkcie (np. metki, chorągiewki, inne dodatki, które będą musiały być doczepione do czapki, szala). Wymagane jest zdjęcie tych dodatków.

Klient musi poinformować, w jaki sposób produkty mają być pakowane. Jeśli ma dodatkowe wymagania co do pakowania, np. w osobne woreczki, zobowiązany jest je do nas dostarczyć.

Osobno napisałabym że Oferujemy wiele ponadczasowych oraz uniwersalnych już gotowych  modeli, które klient może obrandować  swoją marką i zdecydowanie przypiesza to proces produkcji

Anna Troć
Kierowniczka sprzedaży

+48 726 888 080
anna.troc@loman.pl

LOMAN
Główne biuro

+48 (33) 812 62 94
handel@loman.pl

Ogólne warunki współpracy dla klientów produkcyjnych

Ta strona korzysta z plików cookie..

.. aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne. Przygotowaliśmy w tym celu Regulamin oraz Politykę prywatności – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Prosimy o potwierdzenie, czy akceptujesz postanowienia wymienionych dokumentów. Możesz również odrzucić śledzenie, aby odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych przesyłanych do usług stron trzecich.