LOMAN Czapki z gór

Oferujemy Wam produkty, w których chcemy, byście czuli się dobrze, a także by służyły Wam długie lata. Podczas ich tworzenia wykorzystujemy przede wszystkim trwałe i naturalne materiały, przyjemne w dotyku i dobre dla skóry, takie jak klasyczna wełna, bawełna, kaszmir i wełna merino. Zrównoważoną produkcję osiągamy dzięki nowoczesnym maszynom dziewiarskim. Optymalizujemy użycie przędzy i stawiamy na szacunek dla środowiska, przyszłości naszej i naszych dzieci. 

POLSKA PRODUKCJA CZAPEK

Osnowa, szczeć sukiennicza, klepak, wilkowanie – ciekawie to wszystko brzmi, prawda? Co możemy powiedzieć – mamy hopla na punkcie technologii produkcji! Wszystkie produkty Loman powstają w rodzinnym mieście Bielsko-Biała. Przez lata  inwestowaliśmy w najnowocześniejsze sprzęty, co dziś owocuje całym parkiem maszyn. Czuwamy nad każdym etapem realizowania nowego dziewiarskiego projektu, od pierwszego rysunku, po ostatnie szwy.

PRODUKTY

Czapki prosto z gór! Znajdziecie u nas aż 27 rodzajów czapek, które pięknie skomplementują Wasz zimowy i jesienny look na górskim stoku lub na spotkaniu w centrum ulubionego miasta. I o to właśnie chodzi – u nas znajdziesz czapkę na każdą okazję, każdy nastrój i do każdej stylizacji. Ogromny wybór materiałów, kolorów, wzorów i kształtów sprawia, że jesteśmy czapkowymi liderami na polskim rynku.

RODZINA

W 1995 roku, gdy na polskim rynku próżno było szukać pięknych, kolorowych i stworzonych z dobrych materiałów czapek zimowych, powstała firma Loman. Założycielami są Anna i Rafał Lohman – małżeństwo, wielcy miłośnicy podróży, narciarstwa i gór. I choć od startu minęło już trochę czasu najważniejsze filary firmy zostały wciąż takie same – rodzina i jakość. W tym roku stery w biznesie przejęło właśnie drugie pokolenie! O każdy szczegół, od produkcji, obsługi klienta, po marketing i sklep internetowy dbają Mania i Staś – rodzeństwo Lohman, które od początku istnienia firmy uczestniczyli w jej rozwoju, jako małe dzieci biegając między maszynami dziewiarskimi.

Ta strona korzysta z plików cookie..

.. aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne. Przygotowaliśmy w tym celu Regulamin oraz Politykę prywatności – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Prosimy o potwierdzenie, czy akceptujesz postanowienia wymienionych dokumentów. Możesz również odrzucić śledzenie, aby odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych przesyłanych do usług stron trzecich.