LOMAN Czapki z gór

Oferujemy Wam produkty, w których chcemy, byście czuli się dobrze, a także by służyły Wam długie lata. Podczas ich tworzenia wykorzystujemy przede wszystkim trwałe i naturalne materiały, przyjemne w dotyku i dobre dla skóry, takie jak klasyczna wełna, bawełna, kaszmir i wełna merino. Zrównoważoną produkcję osiągamy dzięki nowoczesnym maszynom dziewiarskim. Optymalizujemy użycie przędzy i stawiamy na szacunek dla środowiska, przyszłości naszej i naszych dzieci. 

RODZINA

Niektórzy z Was LOMANA znają nie od dziś. A to właśnie dziś postanowiliśmy się po krótce przedstawić, zarówno stałym fanom, jak i nowym!

Rodzinna polska firma z tradycjami – już to pewnie kilka razy słyszeliście, prawda? U nas to jest absolutnie cała prawda. Ponad 30 lat temu, gdy na polskim rynku próżno było szukać pięknych, kolorowych i stworzonych z dobrych materiałów czapek zimowych, powstał nasz Loman. W tamtym roku stery w biznesie przejęło właśnie drugie pokolenie (emoji) Wszystkie produkty powstają w naszych pracowniach i szwalniach w Bielsko-Białej. Stawiamy na jakość i dajemy Wam ogromny wybór opcji jeśli chodzi o kroje, modele, rodzaje przędzy i kolory. Jesteśmy sportową rodziną, która ceni sobie również szyk i elegancję, dzięki czemu w LOMANIE znajdziecie produkty na każdą pogodę, wyjazd i okazje. Towarzyszą Wam one na co dzień, nie od święta. Bo taką właśnie jesteśmy firmą – blisko ludzi i ich potrzeb.

Niesamowicie cieszymy się, że w LOMANIE otwieramy kolejny rozdział. Bądźcie w tym z nami!

PRODUKTY

Czapki prosto z gór! Znajdziecie u nas aż 27 rodzajów czapek, które pięknie skomplementują Wasz zimowy i jesienny look na górskim stoku lub na spotkaniu w centrum ulubionego miasta. I o to właśnie chodzi – u nas znajdziesz czapkę na każdą okazję, każdy nastrój i do każdej stylizacji. Ogromny wybór materiałów, kolorów, wzorów i kształtów sprawia, że jesteśmy czapkowymi liderami na polskim rynku.

POLSKA PRODUKCJA CZAPEK

Osnowa, szczeć sukiennicza, klepak, wilkowanie – ciekawie to wszystko brzmi, prawda? Co możemy powiedzieć – mamy hopla na punkcie technologii produkcji! Wszystkie produkty Loman powstają w rodzinnym mieście Bielsko-Biała. Przez lata  inwestowaliśmy w najnowocześniejsze sprzęty, co dziś owocuje całym parkiem maszyn. Czuwamy nad każdym etapem realizowania nowego dziewiarskiego projektu, od pierwszego rysunku, po ostatnie szwy.