Produkcja - LOMAN - Czapki i Szale

Produkcja

Produkuj z Loman Sp. z o. o.

Loman® to nie tylko marka, jesteśmy również producentem naszych wyrobów. Każda czapka i szal z oferty pochodzi z naszej linii produkcyjnej mieszczącej się w Bielsku – Białej. Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji wyrobów z przędz naturalnych jak kaszmir oraz wełna merino, o czym co roku mają okazję przekonać się klientki naszej młodszej marki – Piumo®.

Przez lata działalności stworzyliśmy już tysiące projektów, które udostępniamy firmom zlecającym swoją produkcję u nas, oraz tworzymy nowe według wytycznych klienta. Co roku współpracujemy z najbardziej znanymi Polskimi oraz zagranicznymi markami w charakterze podwykonawcy.

Zaufali nam najlepsi, zaufaj i Ty!

Czapki reklamowe

W rozbudowanej ofercie posiadamy również możliwość produkcji czapek oraz szali reklamowych. Wśród naszych klientów znaleźli się do tej pory m.in. Ustronianka, RMF FM, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Browar Lech i wielu innych.

Informacje o produkcji:

– minimum produkcyjne to 100 sztuk/model i przynajmniej 30 sztuk na kolor
– dostawa na terenie kraju wliczona w cenę
– skorzystanie z naszych projektów bez dodatkowych opłat, stworzenie projektu „od zera” to koszt 200 zł (cena wlicza wyprodukowanie kilku sztuk próbnych wysyłanych na nasz koszt do klienta w celu zatwierdzenia, oraz naniesienie poprawek).
– z racji bardzo dużego obłożenia naszej linii produkcyjnej w okresie letnim zalecamy składanie zamówień w pierwszej połowie roku, szczególnie pierwszym kwartale.

Szukasz przodującego producenta? Skontaktuj się z nami:

Biuro:

Telefon: 33 812 62 94

Przedstawiciele:

Michalina Sierny
e-mail: [email protected]

Tomasz Gajer
e-mail: [email protected]

Select your currency
PLNZłoty polski
EUR Euro