Współpraca

Zapraszamy do współpracy wszystkich partnerów, dla których liczą się produkty wysokiej jakości, dopracowane w najmniejszym szczególe. W każdy projekt wkładamy dużo pracy łącząc ze sobą modę, komfort, jakość, ciepło i bezpieczeństwo. Tworząc nowe kolekcje jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, rosnące oczekiwania i potrzeby odbiorców. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, rzetelności i uczciwości stworzyliśmy silną i szanowaną markę. Satysfakcja klienta jest naszym celem nadrzędnym.

Jesteśmy producentem czapek i szali nie tylko pod naszą marką, ale również dla innych uznanych producentów markowej odzieży. Dbamy o stałych klientów zapewniając szybką i profesjonalną obsługę, wygodne formy zamówień oraz dostarczenia towaru.

Czapka może stać się nośnikiem reklamy. To doskonała forma promocji własnej działalności,
możemy dla Państwa wykonać polecone projekty bądź przedstawić własne propozycje.

Staramy się nieustannie poszerzać obszar naszych działań i promocji naszych produktów w kraju i za granicą, aby coraz więcej klientów mogło korzystać z naszych produktów. Dlatego też jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi sklepami, hurtowniami i innymi partnerami handlowymi, gwarantując dogodne warunki zamówień i płatności, szybką realizację,
oferując Państwu szeroki asortyment.

Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy bazę sklepów, dostępnych po zalogowaniu*, w której widnieją adresy, pod którymi dostępne są nasze markowe produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją oraz do współpracy.

OFERTY PRACY

Poszukujemy programisty maszyn dziewiarskich marki STOLL

Wymagana:
– Znajomość programu M1 / M1plus
– Dobrze widziane doświadczenie w programowaniu czapek i szali
– Wiedza na temat właściwości i zastosowania różnych materiałów;
– Umiejętność pracy w zespole;
– Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy;