Witaj na stronie LOMAN.pl

SKLEP

DETALICZNY

Zadzwoń do nas

+48 (33) 812 62 94

Nasza oferta to nie tylko produkcja czapek i szalików zimowych, ale i szereg usług dodatkowych, które uatrakcyjnią wygląd zamawianych przez Państwa towarów. Proponujemy ich zakup z hurtowej oferty lub też stworzenie indywidualnej oferty zgodnej z własnym zapotrzebowaniem oraz pomysłem. Loman to nie tylko producent czapek zimowych. To także firma, która daje szeroki wybór usług dodatkowych wszystkim klientom, którzy chcą zamówić swoją własną, oryginalną serię czapek i / lub szali.

A oto powody dla których warto współpracować właśnie z nami.


Nasz as w rękawie – prężnie działający dział projektowy

Naszą ogromną dumą jest prężnie działający dział projektowy. Tworzy go zespół zgranych projektantów i projektantek, o bogatym doświadczeniu zawodowym oraz orientujących się w modowych nowinkach. To ludzie, którzy mają nie tylko doświadczenie w technice i wzornictwie, ale i znają najnowsze trendy, dzięki czemu są najlepsi w swoim fachu. Z taką ekipą co roku udaje nam się stworzyć dużą ilość modnych modeli, a także mamy możliwość stworzenia czegoś zupełnie nowego i niepowtarzalnego na indywidualne zamówienie Klienta.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej opcji!

Nasza duma – rozbudowany park maszynowy

Jesteśmy dumnym posiadaczem rozbudowanego parku maszynowego. W jego skład wchodzą najnowsze maszyny dziewiarskie płaskie typu CMS. To za ich sprawą jesteśmy w stanie wyprodukować dzianiny w bardzo wielu wariantach. Korzystamy z szerokiego wachlarza programów, które tworzą: małe i duże oczka, żakardy, odpasy, system fully-fashioned, kontrolne prucie i wiele innych. Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z profesjonalnym działem programistów, którzy pracują właśnie dla nas, to siła napędowa naszej firmy. To dzięki nim świat stoi przed nami otworem, a my jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa każdą koncepcję.


Profesjonalny zakład krawiecki

Jednym z najważniejszych punktów na mapie naszej firmy oraz ogniw naszej produkcji jest szwalnia.To tutaj pracują znakomite krawcowe, które mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą wiedzą na tematy krawieckie. Stawiamy na zespół, który swoją pracę wykonuje z oddaniem i pasją. Razem stanowimy zgraną grupę, tworzącą silne więzi – możemy pochwalić się, że większość z naszych krawcowych pracuje z nami już od ponad 10 lat.


Pralnia i parowanie

Posiadamy specjalny dział, który zajmuje się naszymi specjalnymi produktami wykonanymi z przędz. Ze względu na to, że wymagają one poddania ich praniu i/lub prasowaniu, trafiają właśnie tam, by osiągnąć swój docelowy wygląd i właściwości. Każdy model, który wymaga tego rodzaju zabiegu, poddawany jest odpowiednim czynnościom z troską i uwagą. Także tu produkty te przechodzą kontrolę jakości, by do sprzedaży trafiały wyłącznie spełniające standardy jakości produkty.

Bogata oferta dodatków

Dzięki temu, że skupiamy się na tworzeniu rozmaitych projektów, dysponujemy wieloma maszynami, które służą do tworzenia oryginalnych produktów z ciekawymi dodatkami. Wśród nich wymienić można chociażby maszyny do wytwarzania sznurków i pomponów, czy żelazka parowe do ozdabiania produktów naklejkami i dżetami.

Magazyn materiałów

W naszym magazynie znajduje się bogaty wybór przędz, z których tworzymy nasze produkty.

Klienci mają możliwość zmiany materiału w zamawianych kolekcjach biorąc pod uwagę ich różne właściwości cenowe, termiczne, izolacyjne, dotykowe oraz estetyczne.


Dodatkowe materiały ilustracyjne: Pattern vector created by macrovector – www.freepik.com