Produkcja czapek reklamowych z logo firmowym

Loman, to nie tylko producent czapek, to także wyspecjalizowana produkcja gadżetów firmowych. Zapraszamy serdecznie do współpracy, która zaowocować może stworzeniem dla Państwa wyjątkowych produktów. Sprawią one, że Państwa marka będzie bardziej rozpoznawalna. W jaki sposób? Oferujemy możliwość stworzenia dowolnie wybranego modelu gadżetu, który następnie znakujemy zgodnie z życzeniem klienta. Może być to logo firmy, nazwa firmy, napis, czy jeszcze inny rodzaj brandowania, wskazany przez naszych klientów.

Do wyboru mają Państwo mnóstwo gadżetów z naszych kolekcji. To bogata gama zróżnicowanych produktów, które idealnie nadają się na gadżety firmowe. Jeśli jednak nie znajdziecie wśród nich wymyślonego przez siebie produktu, istnieje możliwość złożenia specjalnego zamówienia. Konieczna będzie jednak wpłata zaliczki w wysokości 50 euro na poczet przyszłego i niestandardowego zamówienia do którego stworzyć musimy odrębny program komputerowy.


Jakie dodatkowe usługi możemy Ci zaoferować

Loman to doświadczony polski producent czapek i szali zimowych

  • brandowanie czapek zimowych i szalików dostępnych w naszym sklepie. Do ceny gotowej czapki należy doliczyć koszt przyszycia lub doklejenia wybranego przez Klienta oznakowania.
  • dołączanie dodatków. Istnieje możliwość dołączenia różnorodnych dodatków typu chorągiewki, metki, pompony, itp. do kupowanych szalików i czapek. Konieczne jest jednak przesłanie nam zdjęcia takiego dodatku, by Państwa potrzeby pokryły się z rzeczywistością.
  • wykonanie haftu na produktach. Haft wykonujemy zgodnie z przesłanym do nas wzorem – najczęściej w formie logo w formacie JPG oraz w kolorze i rozmiarze podanym przez Klienta. Przed ostateczną realizacją zlecenia wysyłamy Państwu próbę do zatwierdzenia.
  • wykonanie pomponów i sznurków. Na zamówienie wykonujemy również sznurki i pompony z wybranej przez Klientów przędzy. Przy tego typu zleceniach wymagane jest wpłacenie 30 % zaliczki. Resztę zamówienia opłacają Państwo po otrzymaniu skompletowanego zamówienia. W przypadku przekazania własnej przędzy, zaliczka nie jest pobierana.
Polski producent czapek z logo firmowym
Realizujemy zamówienia na czapki firmowe i czapki reklamowe dla największych marek

Jeśli chcesz zamówić produkcję własnych modeli, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Opracowanie wzorów i ich produkcja wymaga czasu!
Omówmy temat już dziś: tel.: 33 812 62 94 (23) | handel@loman.pl


Dlaczego warto wybrać nasze usługi dodatkowe?

Bo dzięki nim zarówno czapki, jak i gadżety nabierają indywidualnego charakteru. To sposób na spersonalizowanie produktów, dzięki czemu Państwa marka stanie się rozpoznawalna. Istotną rolę odgrywa też wysoka jakość naszych usług, co gwarantuje Państwa i nasze zadowolenie.

Szukasz polskiego producenta czapek?
My zrealizujemy każde Twoje zamówienie | tel.: 33 812 62 94 (23)

Michalina Sierny
michalina@loman.pl
pon. – pt. 9.00 – 15.00