Producent szali i czapek zimowych Loman

Loman® to nie tylko marka i sklep. Jesteśmy również producentem naszych wyrobów. Każda czapka oraz szal, który znajdziesz w naszej ofercie została przez nas wyprodukowany. Siedziba naszej firmy mieści się w Bielsku – Białej, jednak nie ograniczamy się tylko do najbliższej okolicy. Nasze produkty dostępne są praktycznie na całym świecie.

polski producent czapki zimowe z logo firmowym

Produkuj razem z firmą Loman Sp. z o.o. Zapraszamy do współpracy

Istniejemy na rynku europejskim od 1992 roku. Rozwój naszej firmy zawdzięczamy harmonijnemu i wykwalifikowanemu zespołowi pracowników.

Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji wyrobów z przędz naturalnych takich jak kaszmir oraz wełna merino. Przekonują się o tym co roku klientki naszej młodszej marki – Piumo®.

Projektuj z Loman i stwórz wyjątkowe czapki i szaliki

Zachęcamy do wspólnego projektowania z Loman. Przez lata działalności stworzyliśmy już tysiące projektów, które udostępniamy firmom zlecającym nam swoją produkcję u nas. Tworzymy również nowe koncepcje według wytycznych klienta. Co roku współpracujemy z najbardziej znanymi Polskimi oraz zagranicznymi markami w charakterze podwykonawcy.

Polski producent czapek damskich współpracuje z dużymi markami
Polski producent Loman tworzy kolekcje czapek firmowych i szali reklamowych dla największych marek w Polsce

Zaufali nam najlepsi, zaufaj i Ty!

Czapki zimowe, polski producent. Ciekawe projekty i wysokiej jakości materiały

Wyprodukowane przez nasz czapki zimowe cieszą się dużą popularnością. Kupując nasze czapki, wspierasz lokalną markę. Ponadto możesz cieszyć się wysokiej jakości produktami. Wełniane czapki sprawdzają się nie tylko w sezonie jesienno-zimowym, ale również podczas wyjazdów i wycieczek. Produkujemy czapki z wełny naturalnej z dodatkami merino i delikatnego kaszmiru. Dodajemy też poliamid, akryl, wiskozę i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych czapek dziecięcych. Znajdziesz tu propozycje czapek wiązanych pod brodą, z pomponem, z ciekawymi i kolorowymi nadrukami oraz aplikacjami. Niektóre z nich podszyte są polarem i jeszcze lepiej osłaniają przed zimnem zatoki i uszy. Tworzymy modele dla młodych dam oraz małych dżentelmenów.

Propozycja czapek młodzieżowych to modele, które idą za modowymi trendami. Bawimy się tu kolorami i wzorami. Znajdziesz tu klasyczne czapki, typu smerf, z futerkowym pomponem, wariacje na temat beretu i inne ciekawe fasony. Czapki damskie są równie ciekawe. Staramy się cały czas tworzyć nowe projekty. Są tu czapki eleganckie, casualowe i sportowe. Nie zapomnieliśmy o Panach i nasza oferta czapek męskich jest równie bogata. Kaszkiety, wzory klasyczne, czapki z nadrukiem lub z pomponem.

Czapki na zamówienie z logo tylko w firmie Loman

Produkujemy czapki na zamówienie z logo. Dopracujemy fason, wzory i kolorystykę. Nie bój się inwestycji w dużą ilość. Najpierw wykonamy kilka testowych sztuk, które wyślemy do Ciebie. Dopiero po dopracowaniu projektu i akceptacji produktu, wykonamy planowaną ilość. Nie musisz przyjeżdżać po odbiór paczki. Przesyłkę na terenie kraju wliczamy w cenę produkcji.


Informacje o produkcji w naszej firmie

Poznaj szczegóły dotyczące produkcji i składania zamówień w naszej firmie:

  • minimum produkcyjne to 100 sztuk/modeli oraz przynajmniej 30 sztuk na dany kolor;
  • dostawa na terenie kraju wliczona jest w cenę;
  • skorzystanie z naszych projektów nie jest obarczone dodatkową opłatą, natomiast stworzenie projektu „od zera” to koszt 200 zł (w cenę wliczone jest wyprodukowanie kilku sztuk próbnych. W celu zatwierdzenia oraz naniesienia poprawek, wyślemy je na nasz koszt do klienta);
  • w sezonie okresie letnim nasza linia produkcyjna jest bardzo obłożona. Zalecamy składanie zamówień w pierwszej połowie roku, szczególnie z pierwszym kwartale.
  • UWAGA! Jeżeli klient planuje sesję zdjęciową tworzonych przez Nas produktów, prosimy o dokładne informacje podczas zatwierdzania produkcji. Musimy zaplanować odpowiednio harmonogram prac by dostarczyć materiały na sesję.

Czekamy na Państwa kontakt! Zadzwoń: 33 812 62 94

Michalina Sierny, obsługa klienta hurtowego w Loman

Michalina Sierny
e-mail: michalina@loman.pl

Szukasz przodującego producenta i doświadczonego partnera biznesowego?
Skontaktuj się z nami:
Telefon do biura: 33 812 62 94
Godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek 8.00 – 15.00

Tomasz Gajer
e-mail: tomasz.gajer@loman.com.pl