Wyświetlanie jednego wyniku
Dockerka Wełniana
100.00  Wybierz opcje

Czapki dokerki męskie
Czapki dokerki męskie to jedne z najmodniejszych czapek, jakie królują na wybiegach modowych w tym sezonie. Dlatego znalazły się one pośród naszych najnowszych propozycji nakryć głowy, obok innych stylowych ofert. Dokerki są czapkami, które wywodzą się od typowych marynarskich nakryć głowy, świetnie prezentując się jako dopełnienie codziennych stylizacji. Ich stonowana kolorystyka oraz prosty fason idealnie podkreśla męski charakter. To czapki, które kojarzone są z młodymi mężczyznami, choć dokerki świetnie wyglądają na każdym panu bez wyjątku. Ich prosty fason, który zapewnia nie tylko komfort w noszeniu, ale i modny wygląd, sprawia, że są to jedne z najbardziej lubianych czapek. W naszej ofercie posiadamy wiele propozycji dokerek męskich, które sprawdzą się na wieczorne spacery, czy do pracy. Szczególnej uwadze polecamy czapki dokerki męskie wełniane, które idealnie sprawdzą się zimą.
Czapka dokerka krótka
Krótkie dokerki są bardzo modnym rodzajem czapek, które po raz pierwszy pojawiły się prawie wiek temu. Choć nie są one odkryciem mody, bo ich historia jest długa, jednak nieprzerwanie cieszą się one dużą popularnością. Dokerki Loman to połączenie prostoty z funkcjonalnością. Są to wygodne i bardzo dobre pod względem wykonania oraz jakości czapki, sprawdzające się przede wszystkim na chłodne dni. To zasługa ciepłych przędz z jakich powstają dokerki. Zapewniają one komfort cieplny w najchłodniejsze dni, przyjemnie otulając głowę. Krótka dokerka jest czapką, którą mogą nosić mężczyźni w każdym wieku. Świetnie pasuje do dżinsów i kurtki, jak i do eleganckiego płaszcza. Dziś z uwagi na duże możliwości łączenia dokerek z różnorodnymi stylizacjami, chętnie noszone są one przez modowych blogerów i influencerów.
Czapki dokerki z pomponem
Czapki dokerki męskie z pomponem to jedna z wielu atrakcyjnych propozycji dokerek Loman. Nasze dokerki z pomponem wykonane są z bardzo dobrej pod względem jakości wełny merino, czyli wełny owiec merynosów. Jest to wełna, która jest cienka, a jednocześnie bardzo gęsto zbita, przez co zapewnia doskonały komfort cieplny i wentylację. Pompon, który przymocowany jest do czapki jest stylowym dodatkiem, wyróżniającym nakrycie głowy. Ten element to wyróżnik, który pasuje zarówno do kilkunastoletnich chłopaków uwielbiających dokerki, jak i mężczyzn w kwiecie wieku. Dokerki są czapkami, które warto nosić niezależnie od wieku w metryce, są to bowiem uniwersalne czapki świetnie sprawdzające się na każdą pogodę i dla każdego mężczyzny.

Ta strona korzysta z plików cookie..

.. aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne. Przygotowaliśmy w tym celu Regulamin oraz Politykę prywatności – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Prosimy o potwierdzenie, czy akceptujesz postanowienia wymienionych dokumentów. Możesz również odrzucić śledzenie, aby odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych przesyłanych do usług stron trzecich.