Pokaż swój styl – damskie czapki z haftem

Oferta Loman to stylowe damskie czapki z haftem, które proponujemy paniom stawiającym na eleganckie i mało popularne rozwiązania. Nasze czapki dla kobiet z haftem zachwycają dużą różnorodnością wzorów, które haftowane są w różnych miejscach na czapce. Znaleźć można tu propozycje czapek w różnych fasonach, stylach, kolorach, które ozdobione są za pomocą jedynie jednego haftowanego elementu, a także czapki strojne w wiele elementów, gdzie haft jest zaledwie jednym z zastosowanych dodatków. Każda nasza czapka stanowi fantastyczne dopełnienie stylizacji. Posiadamy ogromną gamę nakryć głowy z haftem, które pasować będą na wiele okazji oraz na różne warunki atmosferyczne. Wśród naszych czapek z haftowanymi aplikacjami znajdą się zarówno czapki na jesień, jak i bardzo ciepłe czapki na zimowe chłody.

Czapki z haftem na zamówienie

Dla klientów zamawiających większą ilość czapek, możliwe jest wykonanie specjalnych czapek na zamówienie. Wykonujemy damskie czapki z haftem według wzoru nadesłanego przez klienta. Warunkiem jest zamówienie określonej ilości czapek oraz przesłanie przez klienta wzoru haftu, który ma zostać zamieszczony na damskiej czapce. Dzięki temu możliwe jest stworzenie niepowtarzalnych czapek damskich, które zostaną wykonane zgodnie z Państwa życzeniem od pierwszego, do ostatniego elementu. Do wyboru bowiem mają Państwo zarówno wybór fasonu czapek, ich koloru, ale i wspomnianego haftu, który w tym przypadkiem będzie elementem stanowiącym element wyróżniający na tle innych, często bardzo podobnych produktów.

Czapki z haftem – idealna reklama dla firm

Czapki z haftem, które oferujemy to idealny sposób na stworzenie czapek firmowych. Wykonując haft według gotowego i przekazanego przez klienta wzoru, możemy stworzyć świetne, wygodne i bardzo stylowe czapki damskie, na których wyhaftowana zostanie np. nazwa firmy, czy jej logo. Wszystko zależy od Państwa potrzeb. My gotowi jesteśmy na przyjęcie każdego wyzwania. Dzięki naszym czapkom z haftem, firma budować może swój wizerunek i markę. Taka czapka to dobry sposób na zaakcentowanie swojej obecności w różnych miejscach, a jednocześnie troska o pracownice, które wykonują swoje obowiązki na zewnątrz w mrozy.