Hit jesieni 2020 damskie czapki z chwostem

Damskie czapki z chwostem, to absolutny must-have tej jesieni. Chwosty opanowały bowiem wszelkie dodatki, począwszy od torebek, na kolczykach kończąc. Siłą rzeczy nie mogło zabraknąć ich na modnych czapkach, które przyozdabiane są za pomocą tego oryginalnego i bardzo wesołego elementu. W pracowni Loman pokusiliśmy się o dodanie chwostów zarówno do naszych modeli czapek, jak i szalików, tworząc bardzo charakterystyczne i wesołe zestawy produktów. Ten typ czapek przede wszystkim wpada w oko młodszym klientkom, które bardzo chętnie zakładają nowe, mało rozpowszechnione produkty, które w krótkim czasie podbijają ulice. Tak właśnie jest z damskimi czapkami z chwostem, które zobaczyć można zarówno na modowych wybiegach, jak i na ulicach.

Czapki z chwostem na zimę

Modne czapki z chwostem kojarzą się przede wszystkim z zimowymi modelami nakryć głowy w stylu peruwiańskim, czyli wykonanymi z grubej włóczki. Choć najczęściej kojarzone są one z czapkami dziecięcymi, nic bardziej mylnego. Są to doskonałe dla osób w każdym wieku produkty, utrzymane w bardzo różnych stylach. Nasze propozycje to czapki o zróżnicowanych stylach i fasonach, dzięki czemu czapkę z chwostem znajdzie u nas każda kobieta, niezależnie od tego jak ubiera się na co dzień. Posiadamy mnóstwo atrakcyjnych i bardzo zróżnicowanych pod względem wizualnym czapek z chwostami, które przypadną do gustu zarówno młodym dziewczynom, jak i statecznym paniom. Proponowane przez nas produkty to modne i wygodne polskie czapki, które uatrakcyjnią i uprzyjemnią każde wyjście. Oryginalny dodatek w postaci chwostu będzie tylko bardzo ciekawym dopełnieniem stylizacji. Zarówno tej eleganckiej, jak i sportowej.

Czapki z chwostem dla wymagających

Damskie czapki z chwostem to zdecydowanie rzadziej wybierane produkty, jednak śmiało określić można je produktami dla bardziej wymagających. Choć moda na chwosty wraca z wielkim przytupem, jeszcze do niedawna był to dość zapomniany element, który ustępował przede wszystkim pomponom. Chwosty, które stosujemy jako dodatki do naszych czapek, wykonywane są z dużą starannością i precyzją, a miejsce ich doczepienia jest starannie przemyślane. Dzięki temu czapki te wyglądają bardzo charakterystycznie i kusząco, zachęcając do zakupu najbardziej wymagające klientki. Chwosty na czapkach wykonywane są z różnego rodzaju włóczek, różnią się od siebie wieloma elementami, począwszy od grubości chwostu, jego długości, na kolorze kończąc. Tym samym ten drobny element może sprawić, że damska czapka wyglądać będzie ciekawie i niepowtarzalnie.