Wyświetlanie wszystkich wyników: 2
Krótka czapka dokerka Speedy Docker
80.00  Wybierz opcje
Czapka dokerka z wełny Docker Jack II
100.00  Wybierz opcje

Czapki dokerki damskie do zjawiskowych stylizacji
Czapki dokerki damskie są idealnym dodatkiem do wielu codziennych stylizacji. Tworzą one bardzo oryginalny wygląd, zwłaszcza w połączeniu ze sportowymi dodatkami, a także ze strojem codziennym, który musi być wygodny i modny. Szczególnie ważną grupę w sklepie Loman stanowią dokerki młodzieżowe, świetnie prezentujące się na nastolatkach i młodych kobietach. Nasze dokerki to wyjątkowo atrakcyjne czapki, które dodają uroku każdej stylizacji, czy to zimowej, czy jesiennej, warto zatem zawczasu zaopatrzyć się w przynajmniej jedną sztukę. Polecamy Państwa uwadze dokerki wełniane, które poza doskonałym stylem, kuszą również świetną jakością. Ich oryginalny wygląd stanowi zachętę do zakupu, są to bowiem czapki, które postawią przysłowiową kropkę nad i w codziennych modnych stylizacjach.
Dokerski damskie w modzie
Czapki dokerki początkowo kojarzone były wyłącznie z dodatkiem dla mężczyzn. Wszystko to za sprawą zawodu, od którego wywodzą się te stylowe czapki. Chodzi mianowicie o zawód marynarza, którego kojarzono z dokerkami. Z czasem jednak dokerki zostały zauważone przez świat mody, by stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem najbardziej charakterystycznych nakryć głowy, które zaczęły nosić również kobiety. Dziś dokerka ma prawie 100 lat i trudno wyobrazić sobie, by istniał sezon, w którym nie pojawia się ona w jednej z głównych ról na pokazach mody. Kochają ją zarówno kreatorzy mody, blogerki, jak i zwykłe użytkowniczki poszukujące modnych i wygodnych dodatków i akcesoriów. Warto zatem dobrze rozejrzeć się w naszym asortymencie i sprawić sobie lub bliskiej kobiecie piękny prezent.
Wełniane dokerki Loman
Wykonane z wełny dokerki damskie są pięknymi i bardzo oryginalnymi dodatkami do stroju. Nasze dokerki wykonane są z delikatnej wełny, przyjemnej w dotyku i bardzo delikatnej. Czapki te pasują bardzo dobrze na każdą głowę, są bowiem bardzo elastyczne i wygodne w noszeniu, a dzięki swojemu uniwersalnemu wzorowi pasują na osoby w każdym wieku. Proponujemy dokerki klasyczne, jak i te w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu. Każdą dokerkę można zakupić w wielu kolorystycznych opcjach, co szczególnie ucieszy panie stawiające na mocne, kolorowe stylizacje.

Ta strona korzysta z plików cookie..

.. aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne. Przygotowaliśmy w tym celu Regulamin oraz Politykę prywatności – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Prosimy o potwierdzenie, czy akceptujesz postanowienia wymienionych dokumentów. Możesz również odrzucić śledzenie, aby odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych przesyłanych do usług stron trzecich.